sobota 23. března 2013

O´slee

Zdravím,

pokud jste přišli zvědaví na recenzi O´slee výrobků, tak tenhle článek můžete klidně přeskočit. Článek je spíše ukázka toho, co se tu v budoucnu objeví, protože jsem ve foťáku našla tyhle fotky a tak nějak mi bylo líto je nepoužít. Protože ty obaly, hlavně ta jakože krabice od mléka, jsou tak pěkné.

O´slee kosmetiku jsem si objednávala z cosme-de někdy v prosinci nebo lednu, kdy měli akci Make a wish a mně se splnilo přání nakoupit si s 30ti procentní slevou. Uznávám, že s touhle informací přicházím trochu pozdě, ale i tak tam mají celkem dost akcí, třeba dneska desetiprocentní slevu. I když to zrovna není nic, kvůli čemu bych nemohla spát.

Koupila jsem si tonikum, milkshake peelingový mycí gel a spací masku, která byla v akci 1+1. Jako dárek k nákupu mi navíc přišel vzorek peelingu. Až na ten vzoreček jsem ještě nic nevyzkoušela, protože nemám ráda mít otevřeno plno produktů. Pak se to stihne zkazit, než to spotřebuju. Proto taky O´slee výrobky teprve recenze čeká.Už se nemůžu dočkat té spací masky. Podle ohlasů na internetu po ní budu nejkrásnější.

Co vy a O´slee? Budu ráda, když se podělíte o zkušenosti. A taky se vám tak líbí obaly asijské kosmetiky?

Bibi

2 komentáře:

  1. pár věcí jsem zkoušela, ale tak nějak to bylo na nic až špatné ... ale nemusí být takové všechny výrobky :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jajks... já si teda dost slibuju od té spací masky. Tak teda uvidím:)

      Vymazat