neděle 15. listopadu 2015

Zoeva Graphic Eyes+

Krásný dobrý večer/noc přeju,

Už někdy minulý rok jsem se zamilovala do barevných linek na oči a když se objevila elektrická paletka od Urban Decay, tak jsem ji měla celou věčnost vloženou do nákupního košíku na BeautyBay. Někdy během této věčnosti přestali posílat UD do České Republiky (nelíbí, nelíbí, nelíbí). Ale i tak jsem se na ni pořád chodila dívat a přemýšlela jestli jo nebo ne, až jsem se rozhodla, že si radši koupím tužky na oči a zkusím to nejdřív s nimi.

Nějaké ty tužky na oči už jsem vyzkoušela. Sice nejsem žádný odborník, ale s mými extrémně mastnými očními víčky to chce něco pořádného. Nejvíc se mi osvědčily tužky Holika Holika a sephorácké, ale potom jsem narazila na kladné recenze na tužky Zoeva a přečetla si, že spojují výhody aplikace tužkou s výdrží gelových linek, byla jsem ztracená. A navíc ty recenze vůbec nelhaly.

Já si pořídila tři barvy  - Regency, Glance a Good Karma.Good Karma je nádherná mořská zelená, která je velmi výrazná a poutá pozornost na první pohled. Zvýrazní jakékoliv líčení a hlavně v létě jsem ji ráda nosila samostatně.

Regency je fialová (nejsem dobrá v popisování odstínů), kterou nejčastěji používám, když se líčím Naked 3 od UD. Ta růžová a fialová mi k sobě jdou. Kupodivu je to nejpoužívanější ze všech Zoeva tužek. Není extra výrazná, ale sáhnu po ní vždy, když potřebuju rozzářit své oči. K mým šedozeleným se krásně hodí,

Glance je světlá hnědá. Původně jsem si myslela, že ji budu používat nejčastěji, ale poslední dobou mám chuť používat výraznější barvy, takže není moc využitá. Ale je to škoda, protože barva je to moc krásná a univerzálně použitelná.

Původně jsem vás chtěla odkázat se swatchi na google, ale kupodivu jsou odstíny celkem přesné a hlavně zelená Good Karma se nádherně ukázala i na mojí nic moc fotce.


Všechny tři tužky splnily má očekávání a já jsem nadšená a ráda je používám. Už teď pokukuju po Zoeva kosmetice, co bych si pořídila na vyzkoušení.

A co vy? Máte nějaká doporučení? Nebo toužíte po jejich sadách štětců? (Já moc)

Bibi


1 komentář:

  1. Túto značku sa ešte neskúšala, tá zelená farba good karma je úplne božská.

    OdpovědětVymazat